Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - Modrý Živec a Zlatý písek

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů  s přívěskem z chirurgické oceli - Srdíčko. Odolný, pevný, díky použitému materiálu nevyvolává alergické reakce. Minerály: modrý Živec a Sluneční kámen nebo také Zlatý písek. Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhuDélka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

290,00 Kč

-90,00 Kč

380,00 Kč

Více informací

Sluneční kámen nebo také Zlatý písek je silně nabitý sluneční energií, která dokonale vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do domovů. Vnáší do života radost a světlo. Naučí vás umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Je proti chronickým bolestem v krku, napomáhá při žaludečních vředech, udržuje v rovnováze všechny orgány, ulevuje od bolestí, revmatizmu a potížích s chrupavkami.
Korálek z minerálu Zlatý písek je syntetický polodrahokam.

Modrý živec je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Učí nás komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná nám, že i v největší tmě vždy existuje světlo. Napojuje nás na božský zdroj. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Je to syntetický polodrahokam.
Korálek z minerálu Modrý živec je syntetický polodrahokam.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: