Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - Modrý Živec a Zlatý písek

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů s přívěskem z chirurgické oceli - Srdíčko. Odolný, pevný, díky použitému materiálu nevyvolává alergické reakceMinerály: Modrý Živec a Sluneční kámen nebo také Zlatý písek. Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

380,00 Kč

Více informací

Sluneční kámen nebo také Zlatý písek je silně nabitý sluneční energií, která dokonale vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do domovů. Vnáší do života radost a světlo. Naučí vás umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Je proti chronickým bolestem v krku, napomáhá při žaludečních vředech, udržuje v rovnováze všechny orgány, ulevuje od bolestí, revmatizmu a potížích s chrupavkami.
Korálek z minerálu Zlatý písek je syntetický polodrahokam.

Modrý živec je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Učí nás komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná nám, že i v největší tmě vždy existuje světlo. Napojuje nás na božský zdroj. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Je to syntetický polodrahokam.
Korálek z minerálu Modrý živec je syntetický polodrahokam.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: