Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - Modrý Živec a Sodalit

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů s přívěskem z chirurgické oceli - Srdíčko. Odolný, pevný, díky použitému materiálu nevyvolává alergické reakceMinerály: Modrý Živec a Sodalit. Vhodný například pro znamení zvěrokruhu Rak, Štír, Ryby, Lev, Panna, Střelec,... Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

270,00 Kč

-110,00 Kč

380,00 Kč

Více informací

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje porozumění aktuálním stavům Vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Odhaluje příčiny obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, zvyšuje sebevědomí. Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. Snižuje horečku, krevní tlak a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

Modrý živec je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Učí nás komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Připomíná nám, že i v největší tmě vždy existuje světlo. Napojuje nás na božský zdroj. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Je to syntetický polodrahokam.
Korálek z minerálu Modrý živec je syntetický polodrahokam.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: