Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - zelený ledový Achát a Sodalit

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů s přívěskem z chirurgické oceli - Srdíčko. Odolný, pevný, díky použitému materiálu nevyvolává alergické reakce. Minerály: zelený ledový Achát a Sodalit. Vhodný např.pro znamení Rak, Štír, Ryby, Býk, Blíženci, Lev, Panna, Střelec.. Délka náramku: 17-18cm/na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

350,00 Kč

Více informací

Zelený ledový achát náleží elementu země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování, pomáhá při řešení sporů. Nosí se ke zlepšení zraku a věří se, že pomáhá při neplodnosti.Posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Výborný ochranný kámen pro malé děti. Pomáhá předcházet střevním potížím, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy.

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje porozumění aktuálním stavům Vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Odhaluje příčiny obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, zvyšuje sebevědomí. Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. Snižuje horečku, krevní tlak a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: