Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - bílý Howlit, zelený krajkový Achát

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů s kovovým přívěskem - Slon s chobotem nahoru pro štěstí. Minerály: bílý Howlit, zelený krajkový Achát. Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu. Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

380,00 Kč

Více informací

Zelený krajkový achát je nejvíce ceněný pruhovaný achát na světě. Symbolizuje element země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování a pomáhá při řešení sporů. Napomáhá k nalezení životní cesty a dodává sílu a odvahu. Chrání člověka před negativními vlivy z okolí. Je také výborný léčivý kámen. Stimuluje fyzické energie, zvyšuje vytrvalost a krevní oběh. Podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost, a zralost. Jeho teplé, ochranné vlastnosti podporují bezpečnost a sebevědomí.

Bílý howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: