Pouze online

Náramek z minerálů - Mint

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů. Minerály: zelený ledový Achát, modrý ledový Achát, bílý Howlit, zelený krajkový Achát. Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu. Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

350,00 Kč

Více informací

Zelený krajkový achát je nejvíce ceněný pruhovaný achát na světě. Symbolizuje element země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování a pomáhá při řešení sporů. Napomáhá k nalezení životní cesty a dodává sílu a odvahu. Chrání člověka před negativními vlivy z okolí. Je také výborný léčivý kámen. Stimuluje fyzické energie, zvyšuje vytrvalost a krevní oběh. Podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost, a zralost. Jeho teplé, ochranné vlastnosti podporují bezpečnost a sebevědomí.

Zelený ledový achát náleží elementu země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování, pomáhá při řešení sporů. Nosí se ke zlepšení zraku a věří se, že pomáhá při neplodnosti.Posiluje soustředění, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Výborný ochranný kámen pro malé děti. Pomáhá předcházet střevním potížím, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy.

Bílý howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Modrý ledový achát má receptivní energii a náleží elementu vody. Zajišťuje klid a štěstí, zbavuje stresu, zmírňuje hádky v domácnosti a rodině, zajišťuje svému nositeli velkou oporu a zdroj síly. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Odstraňuje pocity starých křivd, má perfektní léčebné účinky na krční a ramenní oblast, hrdlo, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, snižuje horečku, posiluje kosterní systém a urychluje hojení zlomenin.
Korálek z minerálu Modrý ledový achát je přírodní barvený polodrahokam.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: