Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - Oranžový ledový Achát a Sodalit

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů s kovovým přívěskem - Slon s chobotem nahoru pro štěstí. Minerály: oranžový ledový Achát a Sodalit. Vhodný například pro znamení zvěrokruhu Rak, Štír, Ryby, Lev, Panna, Střelec,... Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 8 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

350,00 Kč

Více informací

Oranžový ledový achát pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě.

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje porozumění aktuálním stavům Vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Odhaluje příčiny obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, zvyšuje sebevědomí. Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. Snižuje horečku, krevní tlak a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: