Pouze online

Náramek z minerálů s přívěskem - ťapička / bílý howlit

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů přívěskem - ťapička. Minerály: karneol, purpurové tygří oko, bílý howlit, tygří oko. Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu, zejména pro znamení Panna, Vodnář, Rak, Váhy, Beran, Býk, Blíženci, Lev. Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 6 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

380,00 Kč

Více informací

Bílý howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Tygří oko (purpurové a zlaté)  je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost. Pomáhá jednat na základě rozumu, místo citů. Pomáhá při rozhodování a důležitých jednáních.

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť. Rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Předchází kožním onemocněním, zastavuje krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, ochrana zdraví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí artritidu, revmatismus, kosti a šlachy, neurózy a deprese.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: